کفپوش راک با 4 دهه فعالیت در زمینه تولید کفی و کفپوش گرانولی در کنار شماست. از اینکه به ما اطمینان کردید سپاسگذاریم.

اطلاعات تماس

021-88329984

ایران، تهران، خیابان مطهری، خیابان سنایی، کوچه 19، پلاک 13، طبقه 5 ، واحد17

ockkafpooshetehran@gmail

تاریخچه کفپوش راک
درباره شرکت

تاریخچه کفپوش راک

شرکت تولیدی و صنعتی راک کفپوش در سال 1380 تاسیس و شروع به فعالیت نمود و با اتکا به الطاف خداوند و سعی و کوشش مدیرن و کارگران زحمت کش شرکت به بالاترین سطح کیفیت و نو آوری در تولید رسیده است. 

گروه متخصص و متعهدی را گرد آورده ایم و با تجهیز آن به پیشرفته ترین فناوری قابل دسترسی فضایی بنا نهادیم که سراسر همت باشد تا جسورانه به سوی خلق محصولات مورد نیاز صاحبان صنایع حرکت کنیم.

خامنه

بنیانگذار شرکت

مشتریان
دایم
پروژه
انجام شده
سال
تجربه کاری
تعداد
پرسنل

افق های پیش رو

با پشتکار و توانمندی پرسنل زحمتکش و با نوآوری و دستیابی به دانش و فناوری روز دنیا موفق به تولید محصولات لاستیکی شده ایم که در نوع خود بی نظیر و قابل رقابت با محصولات پیشرفته دنیا است. تمام توان خود را به کار گرفته ایم تا تمامی مشتریان گرانقدر از کفیت محصولات تولید شده در مجموعه کفپوش راک و خدمات پس از فروش آن رضایت کامل داشته باشند.

مدیریت خلاقانه

شرکت تولیدی و صنعتی راک کفپوش عزم راسخ دارد با بهبود روش های انجام کار، مشارکت در کارهای تیمی و تخصصی جهت تحقق آرمان ها و اهداف متعالی و تقویت توان رقابتی خود در بازارهای بین المللی از هیچگونه تلاش و کوششی فروگذار ننماید.

افزایش کیفیت

دستیابی به کیفیت و حفظ آن در راک کفپوش از مهمترین امور است و کنترل کیفیت در تمامی مراحل ولید به بهترین نحو انجام می شود

افق های پیش روی کفپوش راک
خط و مشی

چرا کفپوش راک؟

وجه تمایز کفپوش راک

مشاوران ما در طیف وسیعی از زمینه های تجاری تخصص دارند. اینها شامل برنامه ریزی استراتژیک ، حل مسائل ، ارزیابی فرهنگ ... می باشد. در این مجموعه می کوشیم ضمن ایجاد محصولات بروز، نیازهای بازار را پاسخگو باشیم.

قیمت محصولات

قیمت گذاری محصول تولید شده میبایست با کیفیت تناسب تنگاتگی داشته باشد. واحدهای تولیدی و فروش محصولات کفپوش راک همیشه در صدد این هستند که قیمت نهایی با حذف واسطه ها و حفظ کیفیت به بهترین شکل نرخ گزاری شوند.

کیفیت تولید

تولید محصول با کیفیت در یک سو و حفظ و ثبات این کیفیت روی دیگر تولید موفق محسوب می شوند. شرکت کفپوش راک در دهه گذشته با وارد کردن تجهیزات و ماشین آلات بروز و استفاده از مواد اولیه از مرغوب ترین منابع سعی نموده بهترین تولید را در تراز استاندارد جهانی داشته باشد.

جوایز و افتخارات

بخشی از دستاوردها و استانداردها

ما در کفپوش راک همواره کوشیده ایم محصولی را تولید کنیم که منطبق بر استانداردهای روز باشد. در این راستا بارها محصولات خود را در لابراتورهای مجهز مورد آزمایش قرار داده ایم.

استاندارد ملی ایران

تمامی محصولات منطبق با استاندارد ملی ایران یا ISIRI هستند.

بررسی کیفیت

مستمرا محصولات خود را در آزمایشگاه های معتبر مورد سنجش قرار می دهیم.

استاندارد اتحادیه اروپا

محصولات راک بر حسب نیاز منطبق بر استانداردهای اروپا EN هستند.

نمونه کارهای ما

آخرین پروژه ها

در زیر فهرستی از آخرین پروژه های موفق کفپوش راک را مشاهده می کنید. این ها بخشی از فعالیت های ما محسوب می شود. لطفا بررسی کنید و در صورت نیاز به مشاوره با شماره های مندرج تماس حاصل فرمایید.